تبلیغات
*فارسی دانلود - خودتون جی تی ای را فارسی کنید
خودتون جی تی ای را فارسی کنید | معرفی سایت های باحال ,

سلام . امروز میخوام یک سایت توپ رو معرفی کنم . GTA Gamers در این سایت میتونید به بحث و گفتگو و فعالیت در باره بازی GTA SanAndreas و Vice City بپردازید. درضمن هم اکنون این سایت نیاز به مدیر برای بخش ها هم داره که میتونید با توجه به فعالیتتون مدیر یک بخش بشید .

اگه فعالیتتون خوب باشه امکان داره به درجه کاربر فعال یا بیشتر برسید . در اینجا ما به ویرایش تمیز و حرفه ای و رایگان کارهای ایرانی همراه با آموزش می پردازیم و در حدی هستیم که هر نوع سوالی رو جواب بدیم . شما میتونید از طریق بخش ثبت نام، در این سایت ثبت نام کنید و عضو بشید . برخی از کارهای ما این ها هستند مثلا :

www.amodarya.blogfa.com


نوشته شده توسط kamran salehie در چهارشنبه 3 مهر 1387 و ساعت 02:09 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ رمز دو کلاشه برای کانتر ۱.۶+ بهترین دیکشنری جهان فقط ۱۰ مگابایت+ شیشه مانیتورتان را با یک فلش پاک کنید+ ویندوزتان را خودتان تعمیر کنید+ خودتون جدول بسازید+ سرعت دانلود خود را ۱۰۰ برابر کنید+ رایت سیدی خش دار+ یاهو مسنجر ۹ فقط ۸ مگابایت + فایر فاکس فارسی نسخه ۳+ اینترنت اکسپلور ۸ فارسی+ تعدادی از عکس های پس زمینه ویندوز ویستا+ ساعت عقربه ای ویندوز ویستا برای ویندوز اكس پی+ پوسته ها و تم های بسیاز زیبا و جدید برای یاهو مسنجر+ ۶ تم رویال برای ایکس پی+ Yahoo! Toolbar 6.0

صفحات: